IMAGE: Prodáváme speciální odsávačky Slovenského výrobce MEDIST, s.r.o. Firma byla založena roku 1997 a stěžejním programem je vývoj a výroba medicinských odsávaček. Jedná se o řadu odsávaček, které se vyrábějí pod obchodním názvem MEVACS. Výrobky jsou schválené notifikovanou osobou 3EC International a.s. a označené certifikační značkou CE 2265.

Nabízíme elektronickou odsávačku MEVACS M-50 s thoraxovým sáním (Thorax Drainage System), které se používá pro drenážní odsávání, pro odstranění vzduchu, tekutin nebo pevných částic z nitrohrudního prostoru (intrathoracic space). Thoraxová odsávačka M-50 je vhodná pro jemné a dlouhodobé odsávání hlenu z tracheostomie.

Další speciální odsávačkou je MEVACS M-90 pro liposukční odsávání tuků s vysokým sacím výkonem 108 litrů/min a podtlaku -0,92 bar, která najde uplatnění především na  gynekologii při výkonech s velkým množstvím biologického materiálu. MEVACS M-90 má funkci HANDS FREE, která umožňuje pohodlné ovládání. 

Odsávačky MEDIST řady MEVACS si můžete prohlédnout na stránkách s lékařskými přístrojiŠiroký výběr profesionálních odsávaček najdete na www.SZO.cz.

ELEKTRONICKÁ ODSÁVAČKA MEVACS M-50

ELEKTRONICKÁ ODSÁVAČKA MEVACS M-50

ELEKTRONICKÁ ODSÁVAČKA MEVACS M-50 řízená mikroprocesorem S BEZPEČNOSTNÍM JIŠTĚNÍM sacího podtlaku. Vysoce výkonná odsávačka M-50 má sací výkon 50 litrů / min. a umožňuje dva základní režimy:

1) JEMNÉ ODSÁVÁNÍ v rozsahu -5 až -20 kPa / drenážní odsávání krve, odsávání hlenů při tracheostomii apod.

2) PULZNÍ ODSÁVÁNÍ v rozsahu 0 až -93 kPa s automatickým vypínáním / vakuová extrakce pro gynekologii apod.

Odsávačka M-50 umožňuje dlouhodobé odsávání do THORAXOVY NÁDOBY s použitím VODNÍHO VAKUOMETRU. Přístroj se vyznačuje tichým chodem a vysokou spolehlivostí, je registrovaným zdravotnickým prostředkem dle MDD 93/42 ECC s certifikační značkou CE 1293.

Výrobce: MEDIST SLOVAKIA, s.r.o.
Balení: 1 kus (odsávačka s bezpečnostním jištěním)
Dostupnost: na objednávku do 30 dnů
...

LIPOSUKČNÍ ODSÁVAČKA MEVACS M90

LIPOSUKČNÍ ODSÁVAČKA MEVACS M90

VYSOKOVÝKONNÁ odsávačka MEVACS M90 určená pro operační sály, především na odsávání tuku při liposukci a při gynekologických výkonech s velkým množstvím biologického odpadu. Liposukční odsávačka M90 má 2 sací okruhy a 2 sběrné nádoby o obsahu 2x4 litry a je odsávačkou s největším sacím výkonem na trhu (108 litrů za minutu), dosahuje sacího podtlaku -0,92 bar. K výrobku lze dokoupit nožní spínač, který umožňuje pohodlné spouštění s využitím funkce HANDS FREE. Součástí dodávky je 2x mikrobiologický hydrofobní filtr, 2x pojistná nádoba, 2x přepínací ventil, 2x láhev TM 2L víko kovové šroubovací, elektrická šňůra. Liposukční odsávačka M90 je zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru 50 × 50 × 108 cm / hmotnost 33 kg. Součástí dodávky je český návod k obsluze.

Výrobce: MEDIST SLOVAKIA, s.r.o.
Balení: model) liposukční odsávačka s průtokem 108 litrů za minutu.
Dostupnost: zboží je skladem ...