Bateriové odsávačky

červený kříž

Bateriové odsávačky jsou určené primárně pro práci v terénu. Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. se zabývá prodejem kvalitní zdravotní techniky již od roku 1998 a ve své nabídce má kvalitní italské odsávačky, redukční ventily, francouzskou dezinfekci, dezinfekční prostředky a další zdravotnické přípravky a přístroje. Od roku 2011 vlastníme certifikát kvality ISO 13485:2003 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Bateriové odsávačky ASPEED BATTERY (s průtokem 18 litrů za minutu nebo ASPEED BATTERY PLUS s průtokem 30 litrů za minutu) vyrábí italská firma 3A HEALTH CARE za dodržení jakostních norem ISO 9001:2000 a ISO 13 485:2004. V České republice je výrobek registrován Ministerstvem zdravotnictví ČR jako zdravotnický prostředek pod čj.: 37344A/08.

Nabídka bateriových odsávaček

Bateriová odsávačka ASPEED BATTERY (s průtokem 18 litrů za minutu)

Bateriová odsávačka určená pro práci v terénu, schopná pracovat až 45 minut bez přestávky, vhodná pro záchranáře a domácí ošetřovatelské služby. Odsávačka je vybavená kromě litrové láhve a jednorázového sáčku, silikonové sací hadice a mikrobiologického filtru, také praktickou brašnou a nabíječkou. Dobití lze provést buďto ze sítě pomocí nabíječky nebo v autě pomocí propojovacího 12V kabelu, který je součástí dodávky. Odsávačka ASPEED BATTERY je zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: 36 x 22 x 10 cm / hmotnost 5,5 kg včetně akumulátoru. Sací podtlak -0,80 bar.

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie  | Balení: model C) jednopístový s průtokem 18 litrů/min. (bateriová odsávačka)


Bateriová odsávačka ASPEED BATTERY PLUS (s průtokem 30 litrů za minutu)

Bateriová odsávačka určená pro pracovní výjezd do v terénu. Má schopnost pracovat až 45 minut bez přestávky! Odsáavčka je vhodná pro záchranou službu i  domácí ošetřovatelské služby. Zařízení je vybaveno lahví, jednorázovým sáčkem, silikonovou sací hadicí a mikrobiologickým filtrem. S výrobkem doodáváme také praktickou brašnou a nabíječkou. Dobití odsávačky lze provést buďto ze sítě pomocí nabíječky nebo v autě pomocí propojovacího 12V kabelu, který je součástí dodávky. 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie | Balení: model d) dvoupístový s průtokem 30 litrů/min. (bateriová odsávačka)


Příručka ke stažení zdarma (PDF)

N?zev souboruTyp souboru
odsavacka-aspeed-battery.pdfpdf

Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň