Zdravotní odsávačka

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na zdravotní odsávačky a další lékařské přístroje. Nabízíme kvalitní zdravotní odsávačky (například ASPEED PROFESSIONAL s průtokem 15litrů za minutu nebo ještě výkonnější s průtokem 22 litrů za minutu), které jsou výkonné, spolehlivé a snadno se používají. Prodáváme rovněž příslušenství a náhradní díly k odsávačkám.

Poskytujeme logistické služby zdravotnickým zařízením po celé ČR (
provozujeme 22 poboček). Lékařské přístroje a dezinfekční prostředky dodáváme do nemocnic, laboratoří, ordinací a do dalších zdravotnických a sociálních zařízení.

Co je zdravotní odsávačka?

Zdravotní odsávačka je profesionální přístroj klasifikovaný dle směrnice EU 93/42/EEC jako zdravotnický prostředek třídy II.a., určený pro klinické i domácí používání za účelem odsávání krve, sekretu a tekutin.

 

POZOR! Zdravotní odsávačka je zdravotnickým prostředkem, a proto by měla být obsluhována pouze znalým personálem, kvalifikovanou sestrou nebo lékařem, kteří absolvovali školení. Kde školení můžete získat? Využijte kontaktní stránku: Odborné zaškolení!

Odsávačky pro zdravotníky

Zdravotní odsávačka ASPEED PROFESSIONAL (jednopístová s průtokem 15 litrů za minutu)

Zdravotní odsávačka napájená ze sítě, vybavená sací lahví (1L) s pojistným ventilem. Součástí přístroje je silikonová sací hadice a mikro-biologický filtr. Odsávačka je zdravotnickým prostředkem třídy II.a. určeným k drobným chirurgickým výkonům. Výrobek najde uplatnění také na oddělení JIP a LND, v domovech důchodců a ÚSP apod. Rozměr přístroje: 31 × 21 × 25 cm / hmotnost 4,5 kg. Sací podtlak -0,85 bar. Součástí zdravotní odsávačky je přehledný a srozumitelný český návod. 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie
Balení: model a) ASPEED PROFESSIONAL (jednopístová zdravotní odsávačka)
Dostupnost: zboží je skladem!


Zdravotní odsávačka ASPEED PROFESSIONAL (dvoupístová s průtokem 22 litrů za minutu)

Tato zdravotní odsávačk má napájení z el. sítě, je vybavena 1 litrovou lahví, silikonovou sací hadicí a mikrobiologickým filtrem. Odsávačka je zdravotnickým prostředkem třídy II.a. a je u určena k drobným chirurgickým výkonům. Odsávací přístroj má své uplatnění také na oddělení JIP a LND, v domovech důchodců a ÚSP. Rozměr přístroje: 31 × 21 × 25 cm / hmotnost 4,5 kg. Sací podtlak -0,85 bar. Součástí zdravotní odsávačky je přehledný a srozumitelný český návod. 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie
Balení: model b) ASPEED PROFESSIONAL (dvoupístová zdravotní odsávačka)


Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň