Chirurgické odsávačky

Společnost KRÁSNÝ - zdravotní technika s.r.o. nabízí kvalitní chirurgické odsávačky, které se používají na porodních a operačních sálech. Zdravotní techniku prodáváme již od roku 1998 a v e-shopu www.szo.cz si můžete chirurgické  odsávačky koupit za příznivé ceny.


Název e-shopu SZO.cz znamená Služby Zdravotnickým Organizacím. Poskytujeme logistické služby zdravotnickým zařízením po celé České republice (22 poboček). Lékařskými přístroji a dezinfekčními prostředky zásobujeme nemocnice, ordinace, laboratoře a další zdravotnická a sociální zařízení.

Nabízíme vám chirurgickou odsávačku MAXIASPEED TURBO 2x2L (s průtokem 90 litrů za minutu) nebo odsávačku MAXIASPEED s průtokem 60 litrů za minutu. Níže naleznete příklady prodávaných odsávaček a také manuály ke stažení.

Nabídka chirurgických odsávaček

Chirurgická odsávačka MAXIASPEED TURBO 2x2L (s průtokem 90 litrů za minutu)

 

Profesionální chirurgická odsávačka určená pro porodní a operační sály, kde se klade důraz na maximální výkon. Je bezkonkurenční špičkou na evpopském trhu díky svým unikátním  technickým parametrům!

Tato chirurgická odsávačka má sací podtlak -0,90 bar a výkon 90 litrů za minutu. Odsávací zařízení disponuje dvěma 2litrovými láhvemi, které lze provozovat nezávisle (postupným přepínáním pomocí tlačítka, které je umístěno na ovládacím panelu). Tato unikátní funkce umožňuje využívat odsávačku bez přerušení a omezení provozu.

Součástí odsávačky MAXIASPEED TURBO jsou 2 odsávací hadice a nožní pedál, který slouží pro pohodlné spouštění a obsluze zařízení umožňuje "mít volné ruce". Odsávačka je zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru 56 × 58 × 47 cm / hmotnost 17 kg.

 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie | Balení: model h) chirurgická odsávačka s průtokem 90 litrů za minutu

 

Nabízíme tato balení: model g) se dvěmi 2litrovými láhvemi s průtokem 90 litrů / min. nebo model h) se dvěmi 4litrovými láhvemi s průtokem 90 litrů / min.


 

Chirurgická odsávačka MAXIASPEED (s průtokem 60 litrů za minutu)

Chirurgická odsávačka najde uplatnění na operačních sálech, kde je při výkonu potřeba odsát velké množství biologického materiálu. Odsávačku můžeme přirovnat ke  švýcarským výrobkům MEDELA DOMINANT.

 

Odsávačka má sací podtlak -0,90 bar a výkon 60 litrů za minutu! Odsávačka je vybavena dvěmi 4 litrovými láhvemi, které mohou být využívány nezávisle, postupným přepínáním pomocí tlačítka na ovládacím panelu.

Díky této unikátní funkci můžete využívat sací zařízení bez přerušení a omezení provozu. Součástí zdravotnické odsávačky jsou 2 odsávací hadice a nožní pedál, který slouží pro pohodlné spouštění a nechává volné ruce. Zařízení je zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru 56 × 58 × 47 cm / hmotnost 17 kg.

 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie | Balení: model g) chirurgická odsávačka s průtokem 60 litrů za minutu.


Manuály k odsávačkám ke stažení

Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň