Odsávačka ASPEED

Odsávačka ASPEED patří mezi špičkové, lékařské odsávačky. Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je dovozce a prodejce kvalitních elektrických odsávaček a další zdravotní a lékařské techniky. Provozujeme 22 středisek po celé ČR a kromě prodeje zdravotnické techniky a dezinfekčních prostředků zajišťujeme také revize a opravy lékařských přístrojů. Naše firma splnila podmínky systému managementu jakosti ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003 a stala se držitelem certifikátů prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Nabízíme produkty jako je
elektrická odsávačka ASPEED nebo bateriová odsávačka ASPEED. Pokud si nevíte rady s výběrem odsávaček, kontaktujte nás!

Odsávačky ASPEED

 

Prodáváme kvalitní odsávačky ASPEED v různých modifikacích. Vyberte si z níže uvedené nabídky elektrických a bateriových odsávaček.

Elektrická odsávačka ASPEED

Tato lékařská odsávačka je vybavena sací láhví (objem 1 litr) s pojistným ventilem, silikonovou sací hadicí a mikrobiologickým filtrem. Odsávačka je zdravotnickým prostředkem třídy II.a. a je určena k drobným chirurgickým výkonům. Odsávačka se může uplatnit také v domovech důchodců a ÚSP i v domácí ošetřovatelské péči.

Rozměr přístroje: 31 × 21 × 25 cm / hmotnost 4,5 kg. Sací podtlak je -0,85 bar. Součástí elektrické odsávačky je přehledný manuál v češtině.

Výrobce odsávaček: 3A HEALTH CARE, Itálie | Balení: model a) odsávačka ASPEED

 

Bateriová odsávačka ASPEED

Tato bateriová odsávačka napájená z akumulátoru je určená pro práci v terénu. Odsávačka je schopná pracovat až 45 minut bez přestávky. Je vhodná pro záchranáře a domácí ošetřovatelské služby.

Akumulátorová odsávačka je vybavená kromě litrové láhve a jednorázového sáčku, silikonové sací hadice a mikrobiologického filtru, také praktickou brašnou a nabíječkou. Dobití akumulátoru odsávačky lze realizovat buď ze sítě pomocí nabíječky nebo v autě pomocí propojovacího 12V kabelu, který je součástí dodávky.

Zařízení je zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: 36 x 22 x 10 cm / hmotnost 5,5 kg včetně akumulátoru. Sací podtlak -0,80 bar.

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie | Balení: model c) odsávačka ASPEED

 

Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň