Náhradní díly ASPEED

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. dováží do České republiky elektrické odsávačky, desinfekce, redukční ventily a kyslíkové přístroje, inhalátory a zvlhčovače vzduchu, a další lékařské přístroje a zdravotnické prostředky. Dovážíme nejenom přístroje, ale také náhradní díly. Provádíme servis a opravy, bezpečnostně technické kontroly přístrojů. V nabídce náhradních dílů k odsávačkám naleznete manometry, pumpy (jednopístová, dvoupístová), náhradní těsnění (pro lahve s objemem 1litr a 2 litry nebo těsnění pro 4litrové lahve) a baterie. Navštivte náš e-shop www.szo.cz

Nabídka náhradních dílů k odsávačkám ASPEED

Manometr ASPEED

Manometr je lastníme certifikát kvality ISO 13485:2003 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS. Prohlédněte si všechny naše certifikáty!lastníme certifikát kvality ISO 13485:2003 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS. Prohlédněte si všechny naše certifikáty!náhradním dílem k lékařským odsávačkám ASPEED PROFESSIONAL a ASPEED BATTERY. Velikost manometru: 4,8 x 4,8 cm, měřicí rozsah 0 až -1 bar.

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie
Balení: 1 kus (manometr ASPEED)

Prodejce manometru vlastní certifikát kvality ISO 13485:2003 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS. Prohlédněte si všechny certifikáty firmy KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.!


Pumpa ASPEED jednopístová

Jednopístová italksá pumpa slouží jako náhradní díl k lékařským odsávačkám ASPEED PROFESSIONAL a ASPEED BATTERY. Napájení 230V / 50Hz. Pumpa má sací výkon 15 litrů za minutu. 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie
Balení: 1 kus (jednopístová pumpa ASPEED)


Pumpa ASPEED dvoupístová

Pumpa je náhradním dílem pro lékařské odsávačky ASPEED PROFESSIONAL a ASPEED BATTERY. Napájení 230V / 50 Hz. Pumpa má sací výkon 22 litrů za minutu.

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie
Balení: 1 kus (dvoupístová pumpa ASPEED)


Náhradní těsnění k sacím lahvím o velikosti 1L a 2L

Těsnění slouží jako náhradní díl pro sací láhve o velikosti 1 litr a 2 litry k lékařským odsávačkám ASPEED PROFESSIONAL a ASPEED BATTERY. Průměr těsnění je 10 cm.

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie
Balení: 1 kus (těsnění pro sací lahve ASPEED 1L a 2L)


Náhrabní těsnění k sacím lahvím o velikosti 4L

Těsnění slouží jako náhradní díl pro sací láhve o velikosti 4 litry k lékařským odsávačkám MAXIASPEED a MAXIASPEED TURBO. Průměr těsnění je 14,7 cm. 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie
Balení: 1 kus (těsnění pro sací lahve ASPEED 4L)


Baterie pro odsávačky ASPEED

Akumulátorová baterie 12V / 3,3A slouží jako náhradní díl pro italské lékařské odsávačky ASPEED BATTERY. Rozměry baterie: 13 x 6 x 7 cm / váha 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie
Balení: 1 kus (akumulátorová baterie ASPEED)


Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň