Prsní odsávačka

Potřebujete kvalitní prsní odsávačku, abyste zajistili mateřské mléko pro své miminko? Prohlédněte si naši nabídku prsních odsávaček mateřského mléka za rozumné ceny! Na zdravotnickou techniku, prsní odsávačky, desinfekční prostředky a lékařské přístroje se zaměřujeme již od roku 1998

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. provozuje 22 středisek po celé ČR. Kromě prodeje prsních odsávaček, zdravotnické techniky a dezinfekce zajišťuje také revize a opravy lékařských přístrojů.

Prsní odsávačky, odsávání mateřského mléka

PRSNÍ ODSÁVAČKA MAMILAT

Odsávačka má 2 lahve včetně prsních adaptérů, regulátor sání a vakuometrem. PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTROJ PRO PORODNICE a NEMOCNICE.


NOSNÍ ODSÁVAČKA PRO MIMINKA

Odsávačka byla vyvinuta lékaři ORL pro pomoc novorozencům, kojencům a malým dětem. Kojenecké odsávačky na baterie jsou určené pro domácí používání (i na procházce).


Prsní odsávačka MAMILAT

Tato užitečná prsní odsávačka je dovážena z Itálie a díky tomuto elektrickému pomocníkovi rychle a pohodlně odsajete mléko pro své miminko. Odsávačku si pochvalují nejen maminky, ale také personál ve zdravotnických zařízeních. Prsní odsávačka MAMILAT je profesionální odsávací přístroj vyrobený v souladu s nejnovějšími technologiemi a bezpečnostními normami EU.

S pomocí odsávačky MAMILAT je odsávání mléka snadné, jemné a efektivní. Odsávačka je vhodná na novorozenecká a porodnická oddělení nemocnic, ale doporučujeme ji také pro používání v domácnosti v případě, že se dítě pouští matčina prsu a nechce sát mléko.

 

Prsní odsávačka je vybavena dvěma polykarbonátovými láhvemi o objemu 150 a 250 ml včetně prsních adaptérů, regulátorem sání s plynulou regulací 0 až 0,33 bar (33 kPa) a vakuometrem pro vizuální kontrolu sacího podtlaku. Zařízení je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II a má rozměry 23 x 19 x 16 cm a hmotnost 2,2 kg.

 

Výrobce prsní odsávačky: CA-MI, Itálie 
Balení: 1 kus (prsní odsávačka)


Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň