Odsávačka mateřského mléka

Nabízíme kvalitní elektrické odsávačky, které dovážíme z Itálie a v našem e-shopu je pořídíte za příznivé ceny. S pomocí odsávačky mateřského mléka rychle a pohodlně odsajete mléko pro své miminko. Námi prodávaná odsávačka mateřského mléka je oblíbená nejen maminkami, ale také personálem ve zdravotnických zařízeních. Dodáváme profesionální odsávačky vyrobené v souladu s nejnovějšími technologiemi a bezpečnostními normami EU. Odsávání matežského mléka je snadné, efektivní a jemné. S použitím námi dodávaných odsávaček můžete zvládnout problémy, které k mateřství a ke kojení patří, tedy nalité prsy a nebo popraskané bradavky.

S prodejem odsávaček máme zkušenosti již od roku 1998. Kromě prodeje zdravotnické techniky a dezinfekčních prostředků zajišťujeme také revize a opravy lékařských přístrojů. Vyberte si z naší nabídky kvalitních a spolehlivých odsávaček mateřského mléka. Pro maminky máme také přírodní kosmetické přípravky z aloe vera.

Odsávačky mateřského mléka

Odsávačka mateřského mléka MAMILAT

Odsávačka mateřského mléka MAMILAT, kvalitní elektrická odsávačka. Profesionální přístroj vyrobený v souladu s nejnovějšími technologiemi a platnými bezpečnostními normami EU (ISO 10079-1) vhodný na novorozenecká a porodnická oddělení nemocnic, ale také pro používání v domácnosti v případě, že dítě se pouští matčina prsu a nechce sát mléko.

Odsávačka mateřského mléka je vybavena dvěmi polykarbonátovými láhvevi o oběmu 150 a 250 ml včetně prsních adaptérů, regulátorem sání s plynulou regulací 0 až 0,33 bar (33 kPa) a vakuometrem k vizuální kontrole sacího podtlaku. Odsávačka mateřského mléka je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: 23 x 19 x 16 cm / hmotnost 2,2 kg.

 

Výrobce: CA-MI, Itálie

Balení: 1 kus (odsávačka mateřského mléka)

 

Fotogalerie miminek

Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň