Lékařské odsávačky

Společnost KRÁSNÝ - zdravotní technika s.r.o. prodává špičkové lékařské odsávačky, které se vyznačují spolehlivostí, odolností a snadným používáním. Prodáváme také příslušenství a náhradní díly k odsávačkám ASPEED. V našem e-shopu www.szo.cz si lékařské odsávačky můžete pořídit za rozumné ceny.

Odsávačky jsou profesionální přístroje, klasifikované dle směrnice EU 93/42/EEC jako zdravotnický prostředek třídy II.a., určený pro klinické i domácí používání za účelem odsávání krve, sekretu a tekutin. Přístroj má celoživotní lubrikaci, jednoduché používání a snadnou manipulaci. Nabízíme spolehlivé, tiché a odolné odsávačky ASPEED PROFESSIONAL s průtokem 22 litrů za minutu nebo s průtokem 15 litrů za minutu.

Upozornění! Lékařská odsávačka je zdravotnickým prostředkem, a proto by měla být obsluhována pouze znalým personálem, kvalifikovanou sestrou nebo lékařem, kteří absolvovali školení. Odborné zaškolení provede dovozce uvedený na zadní straně návodu, který vydá potřebné potvrzení.

Nabídka lékařských odsávaček

Lékařská odsávačka ASPEED PROFESSIONAL (s průtokem 22 litrů za minutu)

Lékařská odsávačka má napájení z elektrické sítě, je vybavena litrovou lahví, má silikonovou sací hadicí a také mikrobiologický filtr. Odsávačka je určena pro menší chirurgické výkony a je užitečným pomocníkem na operačních sálech (i na ambulancích). Odsávací zařízení má uplatnění též na pracovištích LND, JIP, v domovech důchodců nebo v ústavech sociální péče.
Rozměry přístroje jsou: 31 × 21 × 25 cm / hmotnost 4,5 kg. Sací podtlak -0,85 bar. Součástí lékařské odsávačky je přehledný a srozumitelný český manuál. 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie
Balení: model b) lékařská odsávačka s průtokem 22 litrů za minutu

 

Lékařská odsávačka ASPEED PROFESSIONAL (s průtokem 15 litrů za minutu)

Odsávačka je vhodná k odsávání sekretu, hlenů a tekutin. Je využívána zdravotním personálem, zdravotní službou a je určena pro drobné chirurgické výkony. Najde uplatnění také v provozech LDN, JIP, v domovech důchodců či ÚSP. Rozměr přístroje: 31 × 21 × 25 cm / hmotnost 4,5 kg. Sací podtlak -0,85 bar. Součástí odsávačky je srozumitelný český návod. 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie
Balení: model a) lékařská odsávačka s průtokem 15 litrů za minutu.
Dostupnost: zboží je skladem!

 

Manuál k odsávačce ke stažení (pdf)

N?zev souboruTyp souboru
odsavacka-aspeed-professional.pdfpdf

Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň