Speciální odsávačky

Nabízíme široký sortiment elektrických odsávaček včetně odsávaček pro speciální použití!

Nabídka speciálních odsávaček

ODSÁVAČKA CLARIO DELUXE AC/DC (nejmenší odsávačka na trhu)

Elektrická/bateriová odsávačka CLARIO DELUXE je vhodná pro pojízdné ambulance, pečovatelskou službu chodící do domácností, sanitky, pochůzkové lékaře. Odsávačka CLARIO DELUXE je nejmenší odsávačka na trhu. Je snadno přenosná, lehká a má praktické madlo. Odsávačku CLARIO nabízíme jako set DELUXE v brašně, která obsahuje: 2 sací lahve s pojistným ventilem proti přesátí, bezpečnostní komoru, sací hadici (délka 1,5 m) zakončenou STOP-ventilem, síťový adaptér CLARIO a originálním akumulátorem NiMH 12V/3,4 Ah. Odsávačka CLARIO má sací výkon 15 litrů za minutu a 3 stupňovou regulaci sacího podtlaku: minimum -18 kPa / medium -40 kPa / maximum -80 kPa. Rozměry přístroje: 22 x 26 x 10 cm / váha 2 kg včetně baterií.

 

ELEKTRONICKÁ ODSÁVAČKA M-50 (s jemným a pulzním odsáváním)

ELEKTRONICKÁ ODSÁVAČKA M-50 je řízená mikroprocesorem S BEZPEČNOSTNÍM JIŠTĚNÍM sacího podtlaku. Jde o vysoce výkonnou odsávačku (model M-50) se sacím výkonem 50 litrů za minutu a umožňuje 2 základní režimy:

1) PULZNÍ ODSÁVÁNÍ v rozsahu 0 až -93 kPa s automatickým vypínáním / vakuová extrakce pro gynekologii apod.

2) JEMNÉ ODSÁVÁNÍ v rozsahu -5 až -20 kPa / drenážní odsávání krve, odsávání hlenů při tracheostomii apod.

 

Odsávačka M-50 umožňuje dlouhodobé odsávání do THORAXOVY NÁDOBY s použitím VODNÍHO VAKUOMETRU. Přístroj má tichý chod a je vysoce spolehlivý, je registrovaným zdravotnickým prostředkem dle MDD 93/42 ECC s certifikační značkou CE 1293.

 

VYSOKOVÝKONNÁ ODSÁVAČKA M90

VYSOKOVÝKONNÁ odsávačka M90 slouží především k chirurgickým výkonům s velkým množstvím biologického odpadu, například při liposukci k odsávání tuku a při gynekologických výkonech. Liposukční odsávačka M 90 je vybavena 2 sacími okruhy a má 2 sběrné nerozbitné nádoby o obsahu 2 x 4 litry, je odsávačkou s největším sacím výkonem na trhu (108 litrů za minutu). Dosahuje sacího podtlaku -0,92 bar. K odsávačce můžete dokoupit nožní pedál, který umožňuje pohodlné spouštění přístroje s využitím funkce HANDS FREE. Liposukční odsávačka M90 je zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru 50 × 50 × 108 cm / hmotnost 33 kg.

 

Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň