Čekáte přírůstek v rodině? Máme pro vás 5 tipů na šikovné domácí zdravotnické pomůcky pro děti!

05.02.2016

Těšíte se na miminko? Blíží se termín porodu a připravujete se na narození svého potomka? Máme pro vás 5 tipů na užitečné zdravotní či lékařské pomůcky, které se vám budou doma při péči o miminko hodit!
Čekáte přírůstek v rodině? Máme pro vás 5 tipů na šikovné domácí zdravotnické pomůcky pro děti!

5 tipů na užitečné zdravotnické pomůcky pro domácí péči o děti:

1) Odsávačka mateřského mléka

Může se stát, že novopečená maminka má potíže s kojením miminka, které nechce pít mateřské mléko z maminčina prsu. V tom případě můžete mléko spolehlivě odsávat pomocí odsávačky mateřského mléka. Tato kvalitní odsávačka je schváleným zdravotnickým prostředkem vhodým pro domácí použití ale také pro novorozenecká a porodnická oddělení nemocnic.

2) Teploměr

Garantujeme vám, že teploměr budete doma často používat. Pro rychlou kontrolu teploty dítěte je teploměr prostě nutným vybavením domácnosti. Pořídit si můžete lékařský teploměr nebo aktuálně velmi poptávaný bezdotykový teploměr či digitální teploměr.

3) Tlakoměr

Výchova a péče o dítě je náročný a dlouhodobý proces. Někdo denodenní stres zvládá lépe a někdo hůře. O děti se běžně starají rodiče a babičky a děděčkové rádi s výchovou pomáhají. Pokud nevypadají prarodiče, tchán a tychýně po celodenním hlídání dobře, pro jistotu jim ho změřte.

 

Pro pohodlné domácí samoměření tlaku se hodí digitální tlakoměry. Pokud hledáte spolehlivý a ověřený tlakoměr pro těhotné ženy, jednoznačně vám doporučujeme model Omron MIT Elite. Jde o tlakoměr pro měření krevního tlaku v těhotenství a je doporučený také ženám s preeklampsií.

4) Nosní odsávačka

Při nachlazení a rýmě se vám bude doma hodit dětská nosní odsávačka CLEANOZ. Tato kojenecká odsávačka je vhodná k domácímu používání a spolehlivě odsává hleny z nosu mininek. Odsávačka byla vyvinuta lékaři na pomoc novorozencům, kojencům a malým dětem. Jde o přenosnou bateriovou odsávačku, kterou můžete používat i venku na procházce nebo při rodinném výletě autem.

5) Inhalátor pro děti

Kromě nachlazení a rýmy se u dětí můžeme setkat s různými dýchacími obtížemi nebo alergiemi. V těchto případech můžete svým dětem pomáhat inhalováním. Doporučujeme vám osvědčené dětské inhalátory se zajímavým příslušenstvím, kterého se děti nebudou bát. Jako příklad můžeme zmínit nebulizátor SPEEDYMED, který má tvar zelenožluté želvy anebo italský inhalátor pro nejmenší děti s voňavou maskou ve tvaru zvířátka.

 

Mezi dětské inhalátory řadíme také inhalátor PICONEB pro děti trpící LARYNGITIDOU a dýchacími obtížemi. Kompresorový inhalátor PICONEB je vybavený mikronebulizátorem (tvoří drobnou mlhu z mikrokapiček), dětskou maskou pro malé děti, maskou pro větší děti, dýchacím náustkem, speciálním nosním nástavcem a propojovací hadičkou.

Dobrá rada na závěr

Další šikovné zdravotnické prostředky a domácí lékařské přístroje pro prevenci anebo doléčení nemocí a různých obtíží najdete na stránce zdravotní pomůcky.

Přejeme vám i vašim dětem pevné zdraví!

Tým společnosti KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o

Kontakty: Google+ nebo email: krasny@szo.cz

 

 

Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň