Před příchodem miminka si doplňte domácí lékárničku

16.02.2017

Pokud přibude do vaší rodiny během nejbližších měsíců miminko, zkontrolujte, zda máte doma vše potřebné.
Před příchodem miminka si doplňte domácí lékárničku

Bezproblémové kojení

Odsávačku mléka přivítá každá maminka hned po příchodu z porodnice. Profesionální odsávačky mateřského mléka se snadno používají a jsou velmi jemné. Díky nim si maminka může do zásoby připravit mléko. Prsní odsávačka je i skvělým pomocníkem při nejrůznějších problémech, jakými jsou např. nalité prsy nebo popraskané bradavky.

Teploměry mohou urychlit i přípravu jídla nebo koupele

Užitečným pomocníkem v domácnosti jsou moderní digitální teploměry. Ideální variantu pro rodiny s malými dětmi představují bezdotykové teploměry, u kterých stačí přiblížit přístroj k čelu. Již za 3 vteřiny se na přehledném displeji zobrazí přesný údaj o naměřené teplotě. Moderní bezdotykové teploměry lze využít i pro měření pokojové teploty i ověření teploty kojenecké stravy nebo vody ve vaničce.

Příliš suchý vzduch škodí

Suchý vzduch způsobuje řadu zdravotních problémů, protože vysušuje sliznice dýchacích cest. Zvlhčovače vzduchu jsou již běžnou součástí řady domácností. Do dětského pokoje je však potřebné vybrat bezpečný a zcela bezhlučný elektrický zvlhčovač vzduchu pro miminka.  Tyto vysoce účinné přístroje se vyznačují absolutně tichým chodem a snadným ovládáním.

Kupujte jen profesionální přístroje

Vždy volte z nabídky špičkových zdravotnických přístrojů. Ve specializovaném eshopu naší společnosti koupíte přístroje určené pro lékařské použití. Díky ověřeným dodavatelům a 17leté zkušenosti garantujeme kvalitu všech dodávaných produktů. Zároveň vám na všechny zakoupené zdravotnické přístroje zajistíme plný záruční a pozáruční servis.

Přejeme vašim dětem pevné zdraví!

Tým společnosti KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.


Přidejte si nás na FACEBOOK, ať se dozvíte o všech novinkách jako první!


Kontakty: Google+ nebo email: krasny@szo.cz

 

Přidejte se k nám
copyright © 1998 - 2019 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň