Jsme autorizovaný prodejce a servis odsávaček ASPEED

15.10.2015

Prodáváme elektrické odsávačky, bateriové odsávačky i speciální thoraxové a transportní odsávačky do vozů rychlé záchranné služby. Zároveň jsme certifikovaná servisní organizace, která zajišťuje opravy lékařských přístrojů.
Jsme autorizovaný prodejce a servis odsávaček ASPEED

Naše firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je dovozcem a distributorem odsávaček ASPEED a MAXIASPEED do České republiky. Ve spolupráci s firmou 3A HEALTH CARE prodáváme zdravotnický materiál, odsávačky, redukční ventily, vybavení pro DIP a DIOP (antidekubitní matrace) a desinfekce. Zdravotnickým zařízením, institucím i jednotlivcům po celé ČR dodáváme příslušenství a náhradní díly k odsávačkám jako jsou mikrobiologické filtry, sací lahve s pojistným ventilem, jednorázové sací vaky, sací hadice, kanyly a sací koncovky se stopventilem.

 

Na prodej, revize a servis medicínských přístrojů se specializujeme od října 1998 jako právnická osoba. Odborná činnost naší společnosti vychází ze 40 let zkušeností v oboru vývoje a oprav zdravotnických odsávaček a lékařských přístrojů, jelikož zakladatel firmy je autorem několika vynálezů a držitelem desítek zlepšovacích návrhů.

 

Na elektrické odsávačky poskytujeme plný záruční i pozáruční servis, provádíme revize a bezpečnostně technické kontroly (BTK dle zákona 268/2014 Sb.). Splňujeme všechny potřebné právní náležitosti pro výkon údržby a kontroly zdravotnických prostředků. Disponujeme kvalifikovaným personálem a vlastníme potřebné přístrojové vybavení.

 

Revize lékařských přístrojů provádíme, pokud kontrolovaný přístroj nesplňuje všechny technické normy a je třeba ho nejdříve uvést do patřičného stavu v souladu s technickou dokumentací. Rovněž zajišťujeme vystavení přístrojových karet a zpracování kompletní dokumentaci akceptovatelné pro všechny orgány státní správy. Vlastníme certifikáty ISO 9001: 2008 a ISO 13485:2012 prestižní společnosti Det Norske Veritas s předmětem certifikace Údržba a bezpečnostně technické kontroly, servis lékařských přístrojů a kalibrace tonometrů.

Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň