Lékařské odsávačky pomáhají zachraňovat životy

21.08.2015

Záchrana lidského života souvisí s lidským faktorem, ale i s kvalitními lékařskými přístroji, které se při záchranných akcích v terénu a při operacích používají.
Lékařské odsávačky pomáhají zachraňovat životy

Lékařské přístroje zachraňujicí život

Záchrana lidského života závisí především na rychlosti a preciznosti zásahu profesionálních záchranařů a lékařů v terénu a také na práci lékařského personálu v nemocnicích. Záchranu života ovlivňuje lidský faktor ale také kvalitní a spolehlivé lékařské přístroje, které se při záchranných akcích v terénu a při operacích používají (například defibrilátory nebo dýchací přístroje).

 

Mezi přístroje využívané při operacích patří i lékařské odsávačky. Distribuujeme kvalitní lékařské odsávačky Aspeed Professionals od prověřeného italského výrobce 3A HEALTH CARE s průtokem buď patnáct, nebo dvaadvacet litrů za minutu. Tyto odsávačky jsou profesionální přístroje certifikované podle směrnice EU 93/42/EEC jako zdravotnický prostředek třídy II. a. Lékařské odsávačky jsou vyráběny především pro klinické, ale i domácí využití. Jsou určeny pro odsávání krve, hlenu, sekretu a tělních tekutin.

Technické parametry lékařské odsávačky

Technické parametry lékařské odsávačky jsou následující: napájení je z elektrického zdroje, tedy ze sítě. Rozměry jsou 31x21x25 centimetrů, hmotnost je čtyři a půl kilogramů. Sací podtlak je -0,85 barů. Součástí odsávačky je lahev, silikonová hadice a mikrobiologický filtr. K odsávačce si můžete objednat i takzvané náhradní komponenty, jako lahve a vyměnitelné mikrobiologické filtry.

Využití lékařské odsávačky

Užití lékařské odsávačky je široké. Odsávačky pomáhají při menších chirurgických výkonech a operacích. Využívají se nejen ve zdravotnických ambulancích a lékařských domech, ale také v léčebnách dlouhodobě nemocných (LDN), domovech důchodců, nebo ústavech sociální péče. Nezapomeňte na důležité upozornění: lékařské odsávačky může používat pouze vyškolený zdravotnický personál, ať lékaři, nebo sestry. Odborné zaškolení provádí dovozce, který je uvedený na zadní straně přehledného návodu k užití.

Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň