Odsávačky, spolehlivá opora pro maminky i miminka

21.11.2016

S příchodem miminka nastává pro každou maminku nádherné období, často však i velmi náročné.
Odsávačky, spolehlivá opora pro maminky i miminka

Když kojení nejde podle představ

Nesnází spojených s kojením se může objevit celá řada. V prvních dnech po porodu trápí některé maminky pozdní nástup laktace či snížená tvorba mléka. Na opačném konci stojí problém s nadbytkem mléka. Každou z těchto komplikací a mnoho dalších vyřeší kvalitní elektrické odsávačky mateřského mléka, které zabezpečí maximální hygienu a uchrání mléko před kontaminací.

 

Odsávání mléka elektrickými odsávačkami je velmi pohodlné, jemné a šetrné, neboť jsou vybaveny regulátorem sání s plynulou regulací. Odsávačky pomohou i maminkám s plochými či vpáčenými bradavkami, kdy zároveň stimulují tvorbu mléka. Jsou nepostradatelným pomocníkem ve chvílích, kdy jsou prsy příliš nalité, nebo došlo k bolestivému popraskání bradavek. Odsávačky zároveň umožňují maminkám vytvoření zásoby mateřského mléka pro chvíle, kdy nemohou být se svým miminkem.

 

Nejnovější typy odsávaček jako je například profesionální odsávačka mléka SYMPHONY pracují na unikátním 2fázovém principu, který simuluje přirozený pocit jako při přirozeném kojení. Lze jimi odsávat z jednoho i obou prsů současně s možností nastavení sacího podtlaku.

Rýma, trápení pro malé i velké

Rýma je pro miminko i batole velmi svízelná. Sliznice v nose zduří a omezí tak jeho průchodnost, z nosu vytéká výtok. Děti jsou přirozeně unavené, hůře dýchají, často trpí nechutenstvím. Nedoléčená rýma se může navíc vracet a způsobovat chronické záněty nosní dutiny.

 

Efektivním a rychlým řešením jsou nosní odsávačky pro miminka, batolata a malé děti. Podle potřeby každé rodiny lze vybrat odsávačky na baterky, které lze pohodlně přibalit do tašky na cesty, nebo napájené standardně ze sítě. Elektrické odsávačky lze využít nejen při rýmě, ale třeba i při odsávání plicních výpotků.

Snadný výběr on-line

Odsávačky pro domácí použití si lze jednoduše vybrat přes internet ve specializovaném e-shopu SZO.cz společnosti KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o., která se specializuje na dodávky a servis profesionálních zdravotnických přístrojů. Výběr je velmi jednoduchý, funkce každé z odsávaček jsou podrobně popsány, a to včetně doporučení, pro jaké účely je daný přístroj ideální.

Přejeme všem maminkám a miminkům pevné zdraví!

Tým společnosti KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.


Přidejte si nás na FACEBOOK, ať se dozvíte o všech novinkách jako první!


Kontakty: Google+ nebo email: krasny@szo.cz

 

Přidejte se k nám
© 1998 - 2021 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | odsávačky | webdesign Plzeň